MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan

Puan Norazuwa binti Pissal
azuwa@mpspk.gov.my

Jabatan Kewangan

Puan Adoni Suhaila binti Mustafa, BCK
adoni@mpspk.gov.my

       

Jabatan Penilaian & Pengurusan Harta

Puan Hajjah Noorlaila binti Bakir, BCK
noorlaila@mpspk.gov.my

Jabatan Perancang Bandar

Puan Rohani binti Abu Bakar
rohani@mpspk.gov.my

       

Jabatan Bangunan

Encik Suhairi bin Mustaffa, BCK
suhairi@mpspk.gov.my

Jabatan Kejuruteraan

Tuan Haji Mahadzir bin Kassim, BCK
mahadzir@mpspk.gov.my

       

Jabatan Kesihatan Persekitaran

Tuan Haji Abdul Rohim bin Haji Md Isa, PCK
abdrohim@mpspk.gov.my

Jabatan Pembangunan Masyarakat

Encik Mohd Amin bin Ali, AMK., BKM
amin@mpspk.gov.my

       

Jabatan Lanskap & Rekreasi

Encik Muhammad Hasrun bin Ahmad
hasrun@mpspk.gov.my

Jabatan Penguatkuasaan

Encik Wan Ahmad Fuad bin Wan Yahaya
wanahmadfuad@mpspk.gov.my